Deutch English Slovensky
Jazyk / Language / Sprache:

Výhody

Prečo si vybrať firmu KAMENÁRSTVO IVAN RIEDL?

dlhoročné skúsenosti

Majiteľ firmy je vyučený v odbore kamenár a v tejto oblasti pracuje nepretržite od roku 1968. Jeho bohaté skúsenosti v oblasti výroby a montáže kamenárskych výrobkov sú veľkým prínosom hlavne pri realizácii náročnejších zákaziek.

garancia kvality

Kvalita výrobkov je na prvom mieste v poskytovaní našich služieb. Garantujeme kvalitu výrobkov od návrhu, výroby po montáž. Preto dovážame prírodný kameň 1.akosti (Premium Quality) výhradne od renomovaných ťažobných spoločností z celého sveta. Vyhýbame sa nákupom kameňa v komerčných veľkoskladoch kde predajcovia za účelom ponuky lepšej ceny ponúkajú kameň nižšej kvality.
V našej firme je kvalita opracovania kameňa garantovaná moderným strojovým vybavením. Výrobky opracované takouto technológiou sú na prvý pohľad lepšie a exkluzívnejšie ako pri konvenčnom opracovaní ručným náradím. Precíznosť opracovania detailov je typickým znakom odlišnosti našich výrobkov od výrobkov konkurencie.

veľkosklad materiálov

Ponúkame výber materiálu priamo z nášho skladu, kde široká škála žúl a mramorov v rôznych farbách uspokojí aj náročného zákazníka. Ponuku materiálov pravidelne rozširujeme o nové a exkluzívne kamene.
Keďže kameň je prírodný produkt, ktorý podlieha variáciám vo farebných odtieňoch a kresbe aj v rámci dosiek z jedného bloku, neodporúčame vyberať si ho podľa vyobrazenia z katalógov alebo podľa malých vzoriek. Tie sú často neaktuálne a zobrazujú len reprezentatívny odtieň a štruktúru kameňa. Konkrétny materiál, ktorý je momentálne dostupný pre vašu objednávku vo veľkých doskách preto nemusí byť zhodný so vzorkou v katalógu. Toto po dodaní alebo realizácii zákazky môže zapríčiniť sklamanie a nespokojnosť zákazníka.
Preto v našej firme preferujeme výber kameňa priemo z nášho skladu. Z veľkej ponuky žulových a mramorových dosiek si môžete vybrať ten materiál, ktorého farba a štruktúra najviac spĺňa vaše predstavy. Z toho bude realizovaná vaša zákazka.

dodanie netradičných materiálov

Hľadáte pre svoj projekt materiál exkluzívny a odlišný od bežne dostupných na našom trhu? Zabezpečíme vám ho.
Spolupráca s partnerskými firmami v Taliansku, Indii, Číne a Pakistane nám umožňuje promptne dodať aj takéto netradičné a exkluzívne materiály. Po analýze vašej predstavy o farbe a štruktúre kameňa vám zostavíme ponuku vhodných materiálov. Dodáme fotografie dosiek spolu s cenovou ponukou na odsúhlasenie pred objednaním materiálu. Zabezpečíme najekonomickejšiu dopravu s ohľadom na vaše časové nároky. Vykonáme odborné zameranie, výrobu a montáž výrobkov.

výroba atypických výrobkov

Vyrábame atypické interiérové a exteriérové výrobky z kameňa. Výroba takýchto prvkov vyžaduje výkonný rezací stroj a dostupnosť kvalitných kamenných blokov z ktorých sa výrobky režú diskovou pílou priemeru 3500mm.
V stavebnej oblasti sú to napr. stĺpy, rímsy, fontány, masívne schody, portálové krby, ambony a obetné stoly do kostolov. V oblasti cintorínskej architektúry prevládajú masívne rámy , hranoly a hrubé časti klasických pomníkov rodinných hrobiek. . Maximálny rozmer výrobku je 4000x1500x1500mm. Výroba je možná podľa vami dodaných nákresov alebo výroba priamo z výkresov architekta.

individuálny prístup ku každej zákazke

Ku každej zákazke pristupujeme individuálne. Naše výrobky nie sú typizované. Vyrábame ich presne na mieru podľa požiadavky zákazníka so zreteľom na estetiku, funkčnosť a použitie v interiéri alebo exteriéri.
Poradíme vám pri výbere vhodného kameňa pre daný projekt. Snažíme sa vyhovieť vašim požiadavkám v tvare a farebnej predstave diela. V prípade cenového limitu zákazky pre konkrétny druh kameňa navrhneme alternatívne možnosti použitia lacnejších materiálov rovnakých parametrov a približných farieb, bez straty úžitkovej a estetickej hodnoty diela. Vypracujeme cenovú ponuku a stanovíme termín začatia a ukončenia zákazky. Svojou precíznou prácou si získavame stále viac zákazníkov. Bude nás tešiť, ak budete patriť medzi nich.

krátka dodacia doba

Dostupnosť materiálov na našom sklade spolu s moderným strojovým vybavením nám umožňuje vybaviť objednávku v čo najkratšom čase.
Z dôvodu urýchlenia výroby sme v roku 2008 inštalovali ďalšiu výkonnú mostovú pílu spolu s automatickou leštičkou hrán od firmy „Comandulli“ , pomocou ktorých sme schopní vybaviť objednávku aj do 24 hodín v najvyššej kvalite opracovania, čo najmä oceňujú zákazníci v stavebnej oblasti.

profesionálna montáž

Naši pracovníci vykonávajú montáž na profesionálnej úrovni v stavebnej i cintorínskej oblasti. Väčšina z nich je vyučená v odbore „kamenár“. Dlhoročné skúsenosti, dodržiavanie technologických postupov, použitie profesionálnych kotviacich materiálov, lepidiel, tmelov a stavebnej chémie vám zaručujú dlhovekú úžitkovú a estetickú hodnotu diela.

doprava zdarma

Pri montáži našich výrobkov vykonávame dopravu do 100km zdarma. Nad 100km po dohode so zákazníkom.

poradenstvo

Pri realizácii zákaziek poskytujeme bezplatné poradenstvo v oblasti použitia vhodného typu kameňa zo zreteľom na jeho vlastnosti, technické parametre a použitie. Taktiež poradíme v oblasti technologického postupu montáže výrobkov z kameňa a výbere vhodného spojovacieho materiálu. Poskytujeme poradenstvo v oblasti použitia chémie určenej na údržbu a konzerváciu kameňa hlavne v stavebnej oblasti (impregnácie, čističe škvŕn, zvýrazňovače farieb,...atď). Produkty stavebnej chémie vieme dodať v rámci celého Slovenska.

sieť zákazkových kancelárií

Zákazníkom z iných regiónov nie je potrebné cestovať priamo na prevádzku firmy. Máme vybudovanú sieť zákazkových kancelárií so stálou výstavou našich výrobkov na regionálnych pobočkách VARÍN, RAJEC, PRIEVIDZA,ŽILINA-POVAŽSKÝ CHLMEC, kde vás radi privítame a ponúkneme Vám pomoc pri riešení vašich zámerov s celou paletou našich služieb a výhod.

Kontakty a adresy na jednotlivé kancelárie »

najlepšia cena

Naša firma nie je len spracovateľ ale aj priamy dovozca žuly, mramoru a pieskovca. Vyhýbame sa nákupom kameňa z komerčných veľkoskladov, kde jeho cena je navýšená o tučné marže obchodníkov a siete dealerov, a navyše kvalita nezodpovedá prvej triede akosti. Preto nakupujeme kamene 1.akosti vo veľkých objemoch za najnižšie ceny priamo od ťažobných spoločností po celom svete. Naše moderné strojové vybavenie nám umožňuje vyrábať rýchlejšie ako konkurencia a minimalizuje drahú a namáhavú ľudskú prácu so zachovaním vysokého štandardu kvality.
Z týchto dôvodov sa cena našich výrobkov a služieb stáva prijateľnou pre zákazníka.

Späť na vrch stránok